Biuro Turystyczne INFOTOUR Zakopane

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

O Nas

Biuro Turystyczne INFO TOUR ma siedzibę w Zakopanem przy ul. Kościeliskiej 11 b, tuż obok najstarszego kościółka i zabytkowego cmentarza na Pęksowym Bryzku, naprzeciw najstarszej w Zakopanem restauracji „U Wnuka”.

Działamy od czerwca 2001 roku na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową TU AXA S.A. zezwalającą na organizację imprez turystycznych na terenie całego świata.

Nasza praca skierowana jest na organizację pobytu na terenie Tatr, Zakopanego oraz całego Podhala. W ofercie mamy również najpiękniejsze miejsca w Polsce południowej takie jak Kraków, Pieniny, Bieszczady i wiele innych.

Z pasji do podróżowania powstał drugi dział pracy naszego biura: wyjazdy zagraniczne i pielgrzymki. Mając uprawnienia i odpowiednie ubezpieczenia organizujemy wycieczki objazdowe a także pielgrzymki do miejsc, które każdy podróżnik zobaczyć powinien ale nie tylko. Zawsze chętnie podejmujemy nowe wyzwania posiłkując się najlepszymi przewodnikami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się o nas więcej

Jesteśmy na rynku od czerwca 2001 roku. W tym czasie udało nam się zorganizować wiele wyjazdów zagranicznych oraz imprez firmowych i pobytów integracyjnych. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Biuro Turystyczne Info Tour · ul. Kościeliska 11b, 34-500 Zakopane · tel./fax: 18 20 64 264 · biuro@infotour.com.pl
Copyright © 2013 Biuro Turystyczne Info Tour. Made in Zakopane by Infogram.pl